Gyártósor felelős mérnök

Leírás

Világszintű, dinamikusan fejlődő nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat Gyártósor felelős mérnök pozícióba.

Feladatok

  • közvetlen részvétel a sor gyártás előtti előkészítésében
  • gyártósor specifikációja és felülvizsgálata
  • sorhoz kapcsolódó dokumentációk készítése
  • sorátvétel és sor jóváhagyatás szériagyártásra
  • gyártósori logisztikai folyamatok, alapanyag sori folyamatainak kialakítása, támogatása
  • részvétel a mintagyártásokban
  • szériatámogatás
  • üzleti tervezés: technikai kapacitás és szükséges eszközök tervezése, műveleti tervek készítése
  • gyártósor-optimalizálás: hibaköltség-csökkentés, produktivitásnövelés, minőségbiztosítási intézkedések bevezetése
  • gyártósor bővítésének vagy kapacitáscsökkentésének követése a termelés igénye szerint

Elvárások
  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök szak előny)
  • min. 2 év munkatapasztalat hasonló munkakörben (autóipari tapasztalat előny)
  • folyékony angol nyelvtudás
  • AutoCad ismerete
  • Control Plan, FMEA ismerete előny
  • határozott, meggyőző személyiség
  • jó problémamegoldó és analitikus készség
  • logikus gondolkodásmód

Amit kínálunk
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása
  • nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban
  • nyelvtanulási lehetőség
  • versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • széleskörű Cafeteria rendszer
  • élet- és balesetbiztosítás
  • ingyenes vállalati buszjáratok Budapestről és Hatvan környékéről
  • sportolási aktivitások támogatása

Munkavégzés helye

Hatvan

Cégnév: Trenkwalder Kft