Gyártómérnök

Leírás

Pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat Gyártómérnöki munkakörbe.

Feladatok

  • Gyártási folyamatok kialakítása és folyamatos fejlesztése
  • Gyártási és műszaki dokumentációk készítése
  • Gyártási mutatók nyomon követése és folyamatos fejlesztése
  • Gépek, berendezések telepítése, műszaki átvétele
  • Fejlesztési feladatok, hiba megelőzési módszerek kidolgozása
  • Gyártási költségek csökkentése
  • Design váltások mérnöki támogatása
  • Gyártóterület műszaki támogatása
  • Kisebb, 15-20 fős operátori csapat koordinálása

Elvárások

  • Gépészmérnöki diploma
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Alumínium csövek alakításában szerzett tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • CAD szoftver ismerete
  • Core Quality tools (APQP, SPC, control plan, FMEA, PPAP stb.) ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Új induló gyári környezet

Munkavégzés helye

Pécs

Cégnév: Trenkwalder Kft