Feladatok

  • Új termék bevezetéséhez szükséges dokumentáció műszaki tartalmának összeállítása
  • A vevői igények műszaki és gyárthatósági felülvizsgálata
  • Gyártási – és műveleti utasítások elkészítése az első szériás gyártáshoz
  • Termék bevezetésének műszaki felügyelete, a felmerülő hibák analízise, kiküszöbölése
  • A szükséges fejlesztési javaslatok (gyártási műveletek, gyártó- és mérőszerszámok) elvégzése, a tömegtermelés előkészítéséhez
  • Minőségi/teljesítménymutatók nyomon követése, fejlesztése
  • A gyártás bevezetését követően a termelés műszaki támogatása
  • A Projekt vezetővel, Minőségügyi- Gyártásszervező-, Szerszámtervező Osztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség (BSc vagy MSc)
  • 2-3 év fémiparban, gyártásban szerzett mérnöki szakmai tapasztalat
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvismeret
  • Magabiztos kommunikáció angol nyelven írásban és szóban egyaránt
  • Előnyt jelent repülőgép ipari és minőségügyi tapasztalat
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Fejlődésre nyitott, proaktív személyiség

Amit kínálunk

Cafeteria
Negyedéves bónusz
13. havi bér
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Munkábajárási támogatás

Céginformáció

Az Oerlikon svájci tulajdonú, megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket munkatársainknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat.
Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.
A Debrecenben található gyártóegységünk több éve nemzetközi szinten is kiváló teljesítményt nyújt. Vállalatunk törekszik a piacon elérhető legmodernebb gépek, és technológiák beszerzésére és meghonosítására. Dinamikusan növekvő csapatunk tagjai rendszeres képzéseken vesznek részt, hogy szakmai rálátásuk a lehető legteljesebb legyen.

Önéletrajzát kérjük töltse fel karrieroldalunkra.

Cégnév: Oerlikon Eldim (HU) Kft.