Megbízónk veresegyházi telephelyére keresünk munkavállalókat gyártási adminisztrátor pozícióba Csomagológép kezeléséhez, automatizált gépek üzemeltetéséhez

Legyél Te is a csapat tagja! Vegyél részt egy olyan munkában, ami a legfontosabb értékekről, az emberi életről szól.

Feladatok:

  • Csomagoló- és gyártó gépsorok üzemeltetése (betanítás 3 hónap mentor segítségével)
  • a gépsor előre csomagolt anyagokkal történő ellátása
  • előírt ellenőrzések végrehajtása
  • gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése (számítógépen az adatok rögzítése)
  • gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése és rögzítése

Elvárások:

  • adminisztrációs gyakorlat
  • műszaki ismeretek, műszaki gyakorlat
  • továbbá élelmiszeripari, vagy gyógyszeripari területen-, tiszta téri gyártás-, gépkezelés terén szerzett tapasztalat
  • 3*8 órás műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korszerű, modern multinacionális környezet.
  • Piaci átlag feletti fizetés 3 műszakos munkarendben min. bruttó 415.000,- forint műszakpótlékokkal együtt. Az alapbér tapasztalat függvényében emelkedhet.
  • Belépés napjától jogosultság az évi bruttó 500.000,- forint keret választható béren kívüli juttatásokra
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság vállalati támogatással
  • Munkáltató által fizetett kollektív élet- és baleset biztosítás, otthoni káreseményre is
  • Hivatalosan bejelentett határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel
  • Munkáltató által fizetett éves egészségügyi szűrőprogram 200.000,- forint értékben, 1 nap fizetett távollétet biztosítva a vizsgálat idejére
  • Vállalati buszjárat Budapestről és a környező településekről
  • Vállalati étterem, étel- és ital automaták
  • Napi 2 kávé térítésmentes fogyasztása ital automatából
  • A telephelyen konditerem, masszázsfotel és jóga igénybe vehető

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Szarka Erika