Az Extreme Digital-eMAG Kft. Magyarország piacvezető e-kereskedője, amely közel 600 munkavállalót foglalkoztat.  Ügyfeleink több mint 8 millió termék közül válogathatnak és akár mobilappról is rendelhetnek gyorsan és kényelmesen.
 Az eMAG az ún. Marketplace felületén keresztül támogatja továbbá az e-kereskedelembe csatlakozni vágyó, feltörekvő vállalkozásokat, megadva minden támogatást az online értékesítéshez.

Miért érdemes hozzánk jelentkezned?

  • Magyarország piacvezető online kereskedelmi vállalatánál szerezhetsz tapasztalatot
  • Hatással leszel a munkáddal a vállalat megjelenésére
  • Stabil háttér biztosítja számunkra a megfelelő munkavégzést
  • Folyamatosan tanulhatsz nálunk, ehhez minden segítséget megadunk a betanulás és az azt követő időszakban is
  • Nyitott és sokszínű kis csapat tagja lehetsz, ahol lehetőség nyílik a személyes fejlődésedre és új ötletek közös megvalósítására
  • Fontos számunkra a csapatmunka, a jó hangulat
  • A munka során aktívan tudod az angol nyelvet használni szóban és írásban is
  • Számos juttatás vár Rád a béred mellett (angol nyelvtanfolyam, cafeteria csomag, gyümölcs-kávé-tea az irodában)
  • Szolgáltatás alapú biztosításunkkal támogatjuk egészséged megőrzését
  • Céges mobiltelefon és laptop fogja segíteni a munkádat
  • Kellemes környezetben dolgozhatsz központi irodánkban, ami a Népligetnél található a Liberty Irodaházban, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető helyen
  • Fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya, az eMAG támogatja munkavállalói számára a home office lehetőségét is az irodai munkavégzés mellett

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Online és offline grafikai anyagok tervezése és készítése is a feladataid közé tartozik majd a cég hatékony vizuális megjelenésének támogatása érdekében
  • Üzenetek tartalmának erősítése vizuális elemekkel
  • Külső és belső kommunikáció támogatása grafikai anyagokkal brand book alapján

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot és/vagy e-commerce területről érkezel
  • Magabiztosan használod az Adobe programokat (Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere Pro)
  • Jól tudsz csapatban dolgozni
  • A kreativitás számodra nem időszakos, hanem a lételemed
  • Fontos számodra, hogy az általad megálmodott üzenetet meg is értsék
  • Ha szereted a pörgős munkát, de a monotonitás sem okoz számodra kihívást
  • Ha folyton fejleszted magad és képes vagy a dobozon kívül gondolkodni
  • Proaktív vagy, egy igazi katalizátor
  • Nem a problémát látod, hanem a kihívást és a megoldást
  • Előnyt jelent, ha azonnal tudsz kezdeni

Mi fog történni, miután jelentkeztél?

  • Ha az önéletrajzod és portfóliód alapján szeretnénk Veled megismerkedni, első körben egy rövid telefonos beszélgetés várható a vállalat toborzási munkatársával.
  • Ha Te is nyitott vagy a lehetőségre, akkor szeretnénk egy online interjúra meghívni Téged, ahol megismerkedhetsz részletesen a feladatokkal, hogyan néz ki majd egy napod, miért szeretnénk, hogy velünk dolgozz.
  • Az egész kiválasztási folyamat online formában zajlik, hogy számodra is a legbiztonságosabb körülményeket tudjuk biztosítani.
Cégnév: Extreme Digital-eMAG Kft.