Feladatok

  • Közreműködés a vállalati célokhoz illeszkedő marketing stratégia kidolgozásában és megvalósításában
  • Online és Offline grafikai anyagok szerkesztése
  • Bemutatkozó anyagokok összeállítása, grafikai és nyomdai feladatok koordinálása
  • Videóforgatásokon való részvétel és koordináció
  • Vágás és forgatókönyvek írása
  • Influencerekkel való kommunikáció
  • Tiktok-csatorna kezelése
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • Céges jelenlét megszervezése szakmai fórumokon
  • Tartalmak készítése online/közösségi média felületre
  • Céges események szervezése
  • Kampányok összehangolása
  • Ügyfél elégedettségi felmérések kezelése
  • Értékesítés támogatása (potenciális ügyfelek felkutatása, megkeresése)
  • Felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Vágó és Animációs készség
  • Photoshop kiemelkedő használata
  • Grafikus készség
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Kreativitás, innovatív gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló ismeretek online platformok használatában
  • Csapatjátékos, nyitott, proaktív, kommunikatív személyiség
  • Dinamikus, önálló személyiség

Előnyt jelent

  • Egészségügyben annak bármely területén szerzett marketing-kommunikációs tapasztalat
  • Portfólió csatolása a jelentkezéshez
  • Közösségi média szerkesztésben szerzett tapasztalat
  • Grafikai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés, hosszú távú biztonság
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavégzés irodaházban
  • Munkavégzés kezdete: azonnal

Céginformáció

A WhiteLab Health Stations Kft. – Magyarország kiemelkedő magánlaboratóriumi szolgáltatója – Grafikus Kollégát keres, aki nyitott a marketingre is.
Képes vagy az álmokat papírra vetni? Szereted kihívásokat és szívesen fejleszted kreatív képességeidet? Érdekel a marketing világa, és lelkesen állsz az új projektek elé? Csatlakozz hozzánk, és légy részese egy inspiráló csapatnak!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed jelentkezz fényképes önéletrajzoddal!

Cégnév: WhiteLab Health Stations Kft.