Humán Centrum Kft.

Gondnok

Leírás

A családi vállalkozásként üzemeltetett szálláshely és szőlőbirtok Balatonudvari és Vászoly határában, az Öreghegyen, a Balaton Felvidéki Nemzeti Park területén található, 10 percre Tihanytól és 15 percnyi autózásra Balatonfüredtől. A felújított épületben 7 db kétágyas légkondicionált vendégszoba várja a vendégeket, és körülötte egy hektáros terület és szőlőültetvény garantálja az igazi balatoni hangulatot

Feladatok

  • vendégek fogadása, be- és kijelentkezések intézése
  • reggeliztetés, vendéglátás
  • a szobák takarítása, előkészítése
  • közösségi helyiségek rendbentartása, takarítása
  • kertészeti feladatok ellátása, a terület rendbentartása

Elvárások

  • kedves, nyitott személyiség, vendégorientált gondolkodásmód
  • megbízhatóság és önálló munkavégzésre való képesség
  • fizikai alkalmasság
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek

Munkaidő

  • teljes munkaidős lehetőség
  • a foglaltság függvényében egyeztetett beosztás alapján
  • hosszú távú lehetőség
  • min. egy évre vállalható munka

Amit kínálunk

  • megegyezés szerinti bérezés
  • szolgálati lakás
  • házaspárok részére is vállalható munka

Előnyök

  • angol nyelv alapszintű ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Vászoly
Cégnév: HumanCentrum Kft.