Feladatok

Intézmény területén adódó műszaki és karbantartási feladatok ellátása, közmű órák leolvasása, az udvaron lévő játékok ellenőrzése, intézmény körül udvartakarítás, fűnyírás, az épületben pakolás irányítása és végzése, intézményi koordinátorral a napi feladatok, problémák egyeztetése

Elvárások

önálló, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés, alaposság, rugalmasság, együttműködési képesség. 8 általános iskolai végzettség

Mikortól tölthető be a munkakör:  elbírálást követően azonnal

Jelentkezési határidő: folyamatos

Napi munkaidő: 8  óra

Munkaidő kezdete és vége: megbeszélés szerint

Munkavégzés helye: 13. és 14. kerületi oktatási intézmények

Pályázati anyagot a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.

Cégnév: Közép-Pesti Tankerületi Központ