A METRANS csoport több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére. Stratégiai célkitűzése az európai kikötőkön keresztül a globális konténerforgalom megszervezése a közép-kelet-európai országokba.

Feladatok:

  • Ellenőrzi az emelőgépek (a konténeremelők és targoncák) mechanikus és hidraulikai szerkezeteinek műszaki állapotát, hiányosságok esetén jelenti a javítás szükségességét
  • Elvégzi az emelőgépek mechanikus és hidraulikai szerkezeteinek javítását és karbantartását
  • Biztosítja a gépek üzemanyaggal való tankolását és vezeti az adott kimutatást
  • Elvégzi a további javításokat és karbantartási feladatokat
  • Naprakész nyilvántartás vezetése a gépek előforduló hibáiról, állás idejéről, továbbá a rájuk bízott raktárkészletről, szerszámokról és felhasznált alkatrészekről

Elvárások:

  • Gépész végzettség (autószerelő, motorszerelő)
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • B típusú jogosítvány

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 7:00-15:30 között

Amit kínálunk

  • Cafetéria és egyéb béren kívüli juttatások (13. és 14. havi bér)
  • Utazási támogatás
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség egy dinamikusan fejlődő szervezetnél

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői engedély

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését a lenti űrlap kitöltésével és fényképes önéletrajz csatolásával.

Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.