Feladatok

Tehergépkocsi vezetése, áruszállítás
Gyártott termékek/áruk ütemezett kiszállítása partereknek
Beszerzések elvégzése. Áruátvétel és szállítás
Egyéb gépkocsit igénylő feladatok elvégzése
Gépkocsi felügyelete, tisztántartása
Rakodás, karbantartás
Dokumentáció kezelése
Raktári munkafolyamatokban való részvétel
Csomagolás, kimenő áru mennyiségi ellenőrzése
Gépi és kézi anyagmozgatás
Raktári rend, tisztaság fenntartása

Elvárások

B+C kategóriás jogosítvány, legalább 5év tapasztalattal
Targonca vezetői engedély, vezetési tapasztalattal
Ápolt megjelenés, önmagára és környezetére igényes
Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség
Jó kommunikációs képesség, ügyfélbarát hozzáállás
Felelősségteljes munkavégzés
Jó fizikai teherbíró képesség
Csapatmunka
Áruszállításban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
MS Office ismeret

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér
Dinamikus fiatal csapat
Versenyképes jövedelem
Eredményességi prémium
Teljes munkaidős, 100 %-ban bejelentett munkaviszony
Határozatlan idejű szerződés, három hónap próbaidővel
Céges telefon használat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Slezák Kft. egy kisebb létszámú családi vállalkozás, mely tavaly ünneplte fennállásának 50. születésnapját. Cégünk fő profilja a szerszámkészítés és a műanyag fröccsöntés. Komplex gyártási folyamatainkkal és mérnöki szolgáltatásainkkal biztosítjuk a legmagasabb minőséget a kezdeti tanácsadástól a tervezésen, szerszámkészítésen és optimalizáláson át a folyamatos minőségbiztosításig. Budapesti, X. kerületi telephelyünk további növekedéséhez keresünk kollégát

A "Jelentkezés" gombra kattintva kérjük, küldje el részünkre fényképes önéletrajzát.

Cégnév: SLEZÁK KFT.