Feladatok

Munkavégzés 40 tonnás nyerges szerelvénnyel.

Munkaidő az AETR szabályok betartásával, belföldön, nagyrészt dunántúli viszonylatokkal.

Elvárások

  • „C” és „E” kategóriás jogosítvány
  • GKI vizsga
  • Digitális sofőrkártya

 

Jelentkezőket elsősorban Ajka és Veszprém térségből várjuk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatása
  • Vizsgák, okmányok megújításának támogatása
  • Munkaruha biztosítása
  • Jó munkaköri légkör
  • Egész éves munkavégzés
  • Fix állandó autó
Cégnév: TAVÁRDIVIZIÓ Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Gépjárművezető Hajdú-Bihar megye

Nemzetközi gépjárművezetőt keresünk  ,nyerges szárazpótos szerelvényre. /DAFF/ unios munka pl: lett,észt , finn, svéd, görög viszonylatok... ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Gépkocsivezető Bács-Kiskun megye

Portador Cargo Kft. nemzetközi gépkocsivezető kollégát keres normál ponyvás szerelvényre. A cég telephelye Baján található, de nem csak ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE