Feladatok

  • Nagykereskedelmi villamosipari termékek: kábelek, vezetékek, szerelési anyagok, göngyölegek kiszállítása partnereink részére. (Budapest, agglomeráció, É-Dunántúli területekre)
  • A termékek mennyiségi és minőségi átadás-átvétele, szükséges adminisztrációja.
  • Göngyölegek és a beszerzett termékek beszállítása a telephelyre.
  • Rugalmas munkaidő, napi feladatok függvényében. Hétvégi munkavégzés nincsen!​
  • Alkalmi foglalkoztatás esetében havonta maximum 15 nap munkaidő.
  • Sóskúti telephelyű munkavégzés (indulás, érkezés ide)

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány, érvényes GKI
  • Árú terítésben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Jó fizikum és a korán kelés tűrése. (munkakezdés Hétfő-Péntek 6:00)

Előnyt jelent

  • E kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Foglalkoztatás jellege: EFO
  • Munkavégzés helye: 2038 Sóskút, Bolyai János út 13/B
  • Munkába járás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

1991 óta működő vállalkozásunk magánszemélyek által alakult Szegeden, a Napfény városában. Fő tevékenységünk a villamosipari nagykereskedelem. Partnereink az áramszolgáltatók, generál- és villamosipari kivitelezők, viszonteladók, ipari felhasználók, állami és a magánszektor vállalkozói. Termékeink között megtalálhatók kábelek, vezetékek, villamosipari szerelvények, szerelési- és segédanyagok.
2023-tól már sóskúti telephelyünkről is szállítunk árut, illetve a személyes átvétel lehetőségét is fenntartjuk.
Sóskúti telephelyünk integrálásával 7.000m² nagyságú telephellyel, illetve 2.600m² nagyságú épülettel bővült cégünk, így még nagyobb készlettel tudjuk kiszolgálni Partnereinket.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Feszültség Kft.