Feladatok

  • diósdi telephelyünkre keresünk 3,5 tonnás tehergépkocsira tapasztalattal rendelkező gépkocsivezetőt belföldi hűtött élelmiszer szállításra
  • gépjárművekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • érvényes C kategóriás jogosítvány
  • érvényes GKI kártya
  • proaktív hozzáállás
  • alkalmasság önálló, dinamikus munkavégzésre

Előnyt jelent

Friss, hűtött élelmiszer szállításban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • mobiltelefon
  • dinamikus csapat

Céginformáció

Vállalatunk 1998 óta foglalkozik külföldi élelmiszeripari termékek forgalmazásával. A nagykereskedelmi tevékenység elkezdése óta több mint 20 európai vezető élelmiszergyártó vállalat kizárólagos képviseletét látjuk el Magyarországon. Termékeink szinte kivétel nélkül megtalálhatóak az összes hiper- és szupermarket lánc polcain.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.
Cégnév: SZEGA Camembert Kft.