Feladatok:

  • gépek ellátása alapanyaggal
  • soron következő termékek előkészítése
  • alkatrészek befűzése
  • hibák elhárítása
  • adminisztráció

Elvárások:

  • 3 vagy 4 műszak vállalása
  • precizitás

Amit kínálunk:

  • tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • utazási támogatás 25 Ft/km
  • jelenléti bónusz
  • cafeteria
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Sörös Mária
Jelentkezés telefonon: +36203649742
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Gépkezelő munkatárs Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Tiszaújvárosi gyártó partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe: Gépkezelő munkatárs Feladatok: Gépek üzemének biztosítása, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Gépkezelő - Szeged Csongrád-Csanád megye

a műszaki meghibásodások felismerése, azonnali javítása vagy javíttatása, a gépsorok megfelelő működtetése, kezelése, a gépek karbantartása kívül ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Gépkezelő Hajdú-Bihar megye

Betanított gépkezelői munkakörbe keresünk dolgozót debreceni üzemünkbe három műszakos munkarendben. A feladat cnc eszterga gép kezelése, ezen ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE