Feladatok:

  • Multiaxiális szövőgépek beállítása, kiszolgálása,
  • Berendezések működésének felügyelete,
  • Gyártás folyamatosságának fenntartása, kisebb hibák elhárítása,
  • Poliészter lánchengerek cseréje, fonalak befűzése

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • Betöltött 18. életév
  • Csapatmunkában való együttműködés
  • Erkölcsi bizonyítvány bemutatása

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékkal
  • Versenyképes alapbér
  • Jelenléti bónusz 17.500.-Ft/hó
  • Cafeteria br. 25.000 Ft/hó

Egyéb információ az állásról:

  • Munkába állás az orvosi alkalmassági vizsgálat után azonnal,
  • Munkába járás támogatása törvényi előírások szerint,
  • Munkavégzés helye: Kaposvár,
  • Műszakrend: 3 műszakos 8 órás munkarend hétfőtől péntekig,
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk,
  • Felvétel esetén a cég saját állományába kerül.
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Virágné Polgár Anikó