Feladatok:

  • Termelő gépek folyamatos használata
  • A javítási és karbantartási feladatok ellátása
  • A legyártott termék minőségének és szabályosságának ellenőrzése

Elvárások:

  • Általános/szakmunkás végzettség
  • 1-3 év gépkezelő / gépbeállító pozícióban szerzett tapasztalat
  • Fizikai teherbírás (több tíz kilós szerszámok kezelése)
  • Gyártástermelésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és számos bónusz juttatással egy stabil hátterű cégnél
  • Bruttó órabér 1500-1900 Ft (szakmai felkészültségtől függően)
  • Alapbér + műszakpótlék + cafeteria + bónuszok
  • Cafeteria br.15.000 Ft/hó
  • Ingyenes céges buszjárat számos településről
  • Utazási költségtérítés
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet
  • Melegétkezési hozzájárulás
  • Kéthavonta termékcsomag juttatás

Egyéb információ az állásról:

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Műszakrend: 3+3-as műszakrend (3*12 óra nappali munka, 3 nap pihenő, 3*12 óra éjszakai munka)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Püsök Angéla