Partnerünk egy elektronikai cég, melynek támogató közössége folyamatos fejlődést kínál. A magas színvonalú munkához modern, tiszta munkakörnyezetet biztosít és bónuszokkal ismeri el a teljesítményt.

Feladatok:

  • Gyártóberendezések kezelése
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása a munkaállomásokon
  • Kész alkatrészek, részegységek elvitele, csomagolása
  • Egyszerű működési zavarok megszüntetése, hibák dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • Több műszakos munkarend (12 órás munkavégzés)

Amit kínálunk

  • Tiszta, rendezett munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munka biztonsága
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Havi nettó 340 000-380 000 Ft közötti jövedelem
  • Műszakpótlékok
  • Bónusz (teljesítmény, lojalitás, jelenléti)
  • 3 hónap után cafetéria
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra!  Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott e-mail címen vagy a következő telefonszámon:  70/452-3175,

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!
Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.