Feladatok

  • Gépek kiszolgálása, kezelése

Elvárások

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Önálló felelős munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság
  • Fémipari tapasztalat

Előnyt jelent

  • Fémipari szakmunkás végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria.
  • Céges busszal munkába járás biztosítása kb. 30 km-es körzetben.
  • Egészséges, tiszta munkakörülmények.
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • 8 órás munkarend, melyek a munkaközi szüneteket is tartalmazzák

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk 42 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít. Minden 3. utánfutó Knott tengellyel készül. Nincs utánfutó Knott nélkül.

Jelentkezni önéletrajz formájában.

Cégnév: Autóflex-Knott Kft.