Feladatok:

  • ·Építőipari Gépek kezelése (útburkolati hibák javításához és karbantartásához szükséges kis gépek és kézi szerszámok)
  • ·Üzemzavarok elhárítása
  • ·Gépkezelői, és egyéb fizikai feladatok elvégzése
  • ·A kezelési és karbantartási gépbeállítások elvégzése
  • ·Munkavégzéshez kapcsolódó dokumentumok (fuvarokmányok, menetlevelek, gépüzem naplók stb.) naprakész vezetése

Elvárások:

  • ·Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • ·Hasonló területen szerezett minimális tapasztalat
  • ·Rugalmasság
  • ·Megfelelő fizikai állóképesség
  • ·Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, kitartás/koncentráló képesség
  • ·Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • ·Fiatalos, lendületes csapat egy biztos háttérrel rendelkező vállaltnál
  • ·Hosszú távú munkalehetőség
  • ·Önállóság, folyamatos fejlődési lehetőség
  • ·Versenyképes jövedelem br. 375.000 Ft - 450.000 Ft. ALAPBÉR
  • ·Teljesítmény alapú extra havi bérezés
  • ·Munkaidőkeretben történő munkavégzés
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Villányi Anita