Feladatok:

  • Gépbeállítás megadott paraméterek alapján (pozícionálás, festékadagoló beállítása, festőszita kezelése, átszerelések termékváltáskor)
  •  Festékkezelés és az azzal kapcsolatos dokumentációk kezelése (festékkeverés, viszkozitásmérés)
  •  Rutinszerű ellenőrzések, besegítés a karbantartási feladatokba

Elvárások:

  • 2 műszak vállalása 12 órában
  • Gépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kezdő alapbér
  • Műszakpótlék: 40% (18-22 óra között)
  • Cafeteria: nettó 23 000 Ft – SZÉP kártya
  • Bónusz: br. 30 000 Ft (táppénzes napokra jár, és esetleges minőségügyi reklamáció esetén csökkenhet a bónusz)
  • A bónusz és a cafeteria az első teljes ledolgozott hónaptól jár
  • buszbérlet 100%-ban
  • Sportolási, szórakozási lehetőségek támogatása, nyári táborok a gyerekeknek, ingyenes eü. szűrések
  • Kategória ugrás megfelelő kompetencia szint elérésekor – ez béremeléssel ill. pótlékkal jár

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Balogh Erika