A Büntetés-végrehajtási Szervezet az Ön számára számtalan munkakörben biztosít lehetőséget, amennyiben más beosztásban képzeli el pályáját úgy is várjuk a jelentkezését.

Gépjárművezető

Feladatok

  • szolgálati gépjárművek vezetése,
  • előállítási, szállítási és kísérési feladatok végrehajtása,
  • szállítási feladatok végrehajtása,
  • a szolgálati jármű szakszerű, rendeltetésszerű használata,
  • a szolgálati jármű normához viszonyított üzem-, és kenőanyag fogyasztásának figyelemmel kísérése,
  • a gépkocsi menetokmányainak szakszerű, szabályos vezetése,
  • gondoskodik a szolgálati jármű átadás-átvétel alkalmával a szakszerű műszaki és közlekedésbiztonsági átvizsgálásról.

Elvárások

  • érettségi bizonyítvány megléte,
  • szakirányú egészségügyi végzettség,
  • egészségügyi szakterületen szerzett tapasztalat
  • állandó magyarországi lakóhely,
  • 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • egészségi, pszichikai és fizikai alkalmasság,
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzésének vállalása,
  • érvényes működési nyilvántartási igazolvány, egészségügyi szakdolgozói kamarai tagság,
  • határozottság, megbízhatóság, szabálykövető magatartás, megfontoltság, problémamegoldó képesség, fizikai és pszichikai terhelhetőség, magabiztos fellépés.

Előnyök

  • büntetés-végrehajtásban szerzett szakmai gyakorlat
  • fennálló hivatásos jogviszony

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyi hátteret, és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Csenger városában történő alkalmassági vizsgálatok elvégzése,
  • bruttó 200.000.- Ft cafeteria,
  • utazási költségtérítés ((18 Ft/km, bérlet 86%-nak megfelelő összeg)
  • külön elbírálás alapján albérleti hozzájárulás,
  • előrelépési lehetőség beosztásban és rendfokozatban,
  • továbbtanulási lehetőség a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen,
  • biztos, stabil, kiszámítható munkahely,
  • rekreációs, rehabilitációs lehetőségek,
  • kamatmentes munkáltatói kölcsön,
  • beiskolázási támogatás.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő
  • Hivatásos jogviszony
  • Vezényléses munkarend

Munkavégzés helye

Budapesti Fegyház és Börtön

Cégnév: Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokság