MVM Mátra Energia Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Gépjárművezető

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Visonta bányaüzem gépjárműveinek vezetése, és autódaruinak üzemeltetése

Amit kérünk

  • C, D, C+E kategóriás jogosítvány, GKI igazolvány
  • Autódaru (4411) kezelői vizsga és kezelésben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és együttműködő készség.

Előnyt jelent

  • Tatra és Grove autódaru kezelésben jártasság

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem 30%-kal növelt fix műszakpótlékkal
  • Munkásszállás, lakhatási támogatás
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, hűségjutalom, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
Cégnév: MVM Mátra Energia Zrt.