Toyota márkakereskedés és márkaszerviz budapesti telephelyére keres

Gépjárműfényező szakmunkást.

Feladatok:

  • személy és kistehergépjárművek karosszériájának szakszerű fényezése
  • fényezőanyagok megrendelése, festékanyag leltározás
  • festék színkeverés
  • fényezőműhely, festékkeverő helyiség, fényezőkabin tisztítása, karbantartása
  • eszközök, szerszámok tisztítása, karbantartása

Elvárások:

  • autófényezői szakképesítés
  • autófényezésben megszerzett gyakorlati tapasztalat
  • magasszínvonalú, precíz munkavégzés
  • ügyfélelégedettség biztosítása

Jelentkezésüket, önéletrajzzal és nettó bérigény megjelöléssel várjuk az allas@toyotam5.hu e-mail címre!

Cégnév: CarNet M5 Kft.
Kapcsolattartó: HR