Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése

Gépjármű mozgató sofőr

munkakörbe kollégát keres.

Kik vagyunk mi?

A Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft. Halásztelken 1998-tól Toyota, 2002-től pedig Budapesten Toyota és Lexus gépjárművek márkakereskedéssel és szervizelésével foglalkozik. Fő tevékenységi körünk személy- és kis haszongépjárművek teljeskörű karbantartása, karosszéria javítása, fényezése és műszaki vizsgáztatása, valamint flotta partnerek gépjárműveinek kezelése.

Feladatok:

  • A szervizbe érkező autók mozgatása telephelyen belül, valamint a műhely-parkoló-mosó között
  • Új autók átvétele, és mozgatása a tárolási helyre
  • Napi 40-50 autó mozgatása és elhelyezése mintegy 30.000 m2 telken

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány és aktív, balesetmentes autóvezetési gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Önállóság, precizitás
  • Jó fizikum a nagy mennyiségű gyaloglás miatt

Munkarend:

  • Hétfőtől-péntekig 7:00-16:00, vagy 8:00-17:00

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil, teljes munkaidős munkahely
  • Korszerű munkakörnyezet, professzionális berendezések
  • Versenyképes jövedelem:
    • havi nettó 310.000-330.000 Ft
    • Szép kártya juttatás
    • Dolgozói juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
Cégnév: Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft.