Feladatok

  • Az ügyfél igényeinek leginkább megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése (új autó értékesítés);
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása;
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel;
  • Céges ügyfelek kiszolgálása, kapcsolattartás;
  • Értékesítési dokumentáció elkészítése, kezelése;
  • Kapcsolattartás az importőrrel.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat (gépjármű értékesítési tapasztalat, illetve gépjármű műszaki ismeretek előnyt jelentenek!);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Határozott, hiteles fellépés;
  • Ügyfél-centrikus magatartás;
  • "Kereskedői véna";
  • „B” kategóriás jogosítvány;

Előnyt jelent

Márkakereskedésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • Vonzó kereseti lehetőség,
  • Vidéki bejárási támogatás;
  • Stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér (700 fős CarNet cégcsoport);
  • Jól felszerelt, modern irodai környezet (autószalon);
  • Szakmai támogatás, továbbképzés;
  • Családias hangulat.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

CarNet Triplex Kft. Renault - Alpine - Dacia márkakereskedésébe, budakalászi telephelyére keresünk Gépjármű értékesítő munkatársat.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással, bérigény megadása mellett.

Cégnév: Carnet Triplex KFT