Feladatok

    • Nemzetközi csapat tagjaként támogatni fogod a GE Power üzletágában az új gázturbinás erőművek gyártását
    • Segíteni fogod a gyártás során felmerült problémák megoldásában a gyártástámogató mérnök munkáját
    • Támogatni fogod a gyártást különböző műszaki dokumentációkkal
    • Technológia segítséget fogsz nyújtani a gyártás és a beszerzés számára
    • Támogatni fogod a minőséget a megfelelő dokumentációkkal az adott projektekhez és/vagy feladatokhoz, melyek a mérnöki szabványoknak és folyamatoknak eleget tesznek
    • Részt veszel a gyártási folyamatok fejlesztésében

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Folyamatban lévő villamosmérnöki/energetikai mérnöki vagy gépészmérnöki tanulmányok
    • Heti min. 25 óra vállalása (rugalmasan)
    • Önállan is tudsz dolgozni, és csapatmunkában is jól érzed magad
    • Szeretsz egy dinamikus környezetben fejlődni, tanulni és valós termékeken hozzáadott értéket teremteni
    • Kiváló kommunikációs készséged van
    • Középszintű angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

    • Br. 2400 Ft-os órabér
    • Ingyenes céges buszjárat és nettó 30 Ft/km üzemanyagtámogatás
    • Céges mobiltelefon és laptop
    • Ingyenes céges buszjárat (Budapestről és Veresegyház környékéről) és nettó 30 Ft/km üzemanyagtámogatás
    • Rugalmas munkaidő a tanulmányaid mellett, figyelembe vesszük a frekventált tanulmányi időszakokat
    • Aktív részvétel egy multinacionális vállalat és egy ezen belüli mérnökség munkájában
    • A legjobb 3D tervező programok (NX, Inventor, GOM) megtanulása és alkalmazása
    • Beilleszkedés egy fiatalos mérnökségi csapatba
    • Csapatépítő programok
    • Kedvezményes étkezés a saját éttermünkben
    • Focipálya, szauna, squash, konditerem kedvezményes használata a gyár területén a megmaradt energia levezetésére
    • SAP rendszerismeret elsajátítása
    • Önálló projekteken dolgozhatsz és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
    • Tanulmányaid után főállásban is elhelyezkedhetsz nálunk

Céginformáció

Partnerünk 2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet