Feladatok

  • Célgépek, robotcellák, robotmegfogók, kiszolgáló egységek tervezése
  • Gyártási, szerelési dokumentáció elkészítése
  • Konstrukciós feladatok ellátása új projektek és módosítások esetén
  • A projekthez tartozó eszközlista összeírása, a rendelés leadása a beszerzés felé és ennek nyomon követése
  • Alternatív gyártási technológiák, megoldások keresése
  • Műszaki egyeztetés partnerekkel
  • Műszaki megoldások kidolgozása
  • Projekt követése, műszaki támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 1-3 éves tervezői gyakorlat gépek, berendezések tervezésében
  • Szakirányú számítógépes tapasztalat, CAD-rendszerek ismerete (CREO előny, AutoCAD)
  • Pneumatikus alapismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű környezet
  • 100%-ban magyar tulajdonosi háttér
  • Egyedi projektek, izgalmas, kreatív mérnöki feladatok
  • Szakmailag vonzó feladatkör, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
  • Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Robot-Service Kft. 2011-ben kezdte meg tevékenységét az ipari automatizálás világában. Fő tevékenységeink az egyedi célgépek és robotcellák építése. Ezen két főcsoport mentén nagyon sokféle technológiát elsajátítottunk, és megszerzett tapasztalatunkat minden projektünknél hatékonyan hasznosítjuk is.

Cégnév: Robot-Service Kft.