Prohuman állás

Feladatok:

  • A termelő berendezéseken területileg illetékes mérnök által kiadott PM ellenőrzési/karbantartási feladatok végrehajtása
  • Váratlan meghibásodáskor a terület felelős mérnökének azonnali informálása
  • Berendezések működésének felügyelete, hibás működésre utaló jelek, szivárgások azonnali jelzése a területileg felelős mérnök felé
  • Váratlan gépleállás esetén bekövetkező hiba, üzemzavar elhárítása
  • SAP PM használata, felhasználó szintű ismerete. A feltárt hibák javítására munkaigény írása, valamint dedikált karbantartási feladatok kivitelezése, készre jelentése
  • A termelő berendezéseken külső szolgáltató által végzett PM karbantartási munkák kivitelezésének ellenőrzése. Elvégzett munkákról riportálás a terület felelős karbantartó mérnökének

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • Alapfokú géplakatos szakmai ismeret
  • Hegesztői ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, élet- és balesetbiztosítás, magán egészségügyi szolgáltatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavállalói kedvezmény program, sportolási lehetőségek

Cégnév: Prohuman Kft.