Feladatok

A kazánok és segédberendezéseinek az érvényes kezelési utasítások alapján történő üzemeltetése.
A kazán és segédberendezései működésének folyamatos figyelemmel kísérése, a szükséges szabályozási műveletek elvégzése.
A szolgálat átadása - átvétele, az események, hibák rendszeresen naplózása.
A kazánindulás ill. leállás zavartalan és üzembiztos végrehajtása, üzemzavar megelőzés, elhárítás.
Kapcsolattartás a rendelkezésre álló kommunikációs berendezésekkel (hőközpont, üzemdiszpécser, kazángépész) a szolgálatot teljesítő kollégákkal
A munkakörére vonatkozó előírt naplózási és jelentési kötelezettség teljesítése
Kapcsolattartás a társüzemek üzemviteli szolgálataival
3 műszakos, folyamatos munkarend, éves munkaidőkeretben

Elvárások

Fémipari alapképzettség
Csapatmunka
Döntésképesség
Szabályok betartása
Gyors problémafelismerés és megoldás

Előnyt jelent

Kazán, gőzturbina vagy erőművi gépész szakképesítés
Érettségi vagy technikusi végzettség
A szakmában eltöltött több éves gyakorlat
Erőművi üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk

Alapbér + 45%-os műszakpótlék
Béren felüli havi plusz juttatások
5 nap plusz pótszabadság
Évi nettó 450 000,- Ft Cafeteria juttatás
13. havi fizetés
Nyugdíjpénztári hozzájárulás
Kormányrendeletben rögzített áramdíjkedvezmény
Gépkocsival történő munkába járás támogatása (közigazgatási határon kívül) nettó 50,- Ft/km
100%-os helyi bérlet térítés
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszútávú, biztos megélhetést nyújtó munkalehetőség

Céginformáció

A Tatabánya Erőmű komoly szakmai pályát tudhat maga mögött az elmúlt 125 évben.
Az Erőművet a folyamatos megújulás jellemzi, együtt, erős közösségként felelünk meg nem csupán a jelen, hanem a jövő kihívásainak is ezért hosszú távra keressük elkötelezett munkatársainkat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát,  és bérigényét juttassa el hozzánk a jelentkezés gombra kattintva.

Cégnév: Tatabánya Erőmű Kft.