Feladatok

  • Működteti a felelősségi körébe tartozó gyártósort: alkatrészek összeszerelése, folyamat beállítása, átállítása, újramegmunkálás és termékváltás
  • Gépi folyamatban előforduló szerelési- és minőségi hibák elhárítása
  • Betartja az ellenőrzési tervet és tölti az ellenőrzési adatlapot
  • Részt vesz a gyártósor megelőző és javító karbantartási tevékenységében, valamint gyártósor tisztítási tevékenységében
  • Betart minden vonatkozó eljárást (biztonsági-, környezet, tisztaság, minőségi szabályok)
  • Részt vesz a Kaizen tevékenységekben, végrehajtja az akciókat és javaslatokat tesz a folyamatos fejlődés érdekében (OEE mutatószám javítása, selejtcsökkentés, ciklusidő csökkentése, ergonómia az állomáson)
  • Felköveti, regisztrálja és továbbítja a napi gyártási adatokat (gyártott alkatrészek, selejt, állásidő és annak oka, stb.)
  • Ismeri és alkalmazza a rendelkezésre álló Kanban szabályokat
  • Eszkalációs folyamatok betartása, azonnali intézkedés, gyors reagálás

Elvárások

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?
  • Ha minimum műszaki technikumi végzettséggel rendelkezel,
  • Termelési eredmények nyomon követésében és dokumentálásában szerzett tapasztalatod van
  • Több műszakos munkarendet tudsz vállalni
  • Megbízható és proaktív a hozzáállásod
  • Műszaki érdeklődésű vagy
  • Precizitás és rugalmasság jellemez

Előnyt jelent

  • Ha min. 2-3 év sorozatgyártásban szerzett tapasztalatod van
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Ha van SAP ismereted
  • Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk

  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 35.000 Forint, amely már próbaidő alatt is jár.
  • Havi jelenléti bónusz: bruttó 30.000 Forint.
  • A műszakpótlék (átalány) 2 műszakban a bruttó alapbér 12%-a.
  • A műszakpótlék (átalány) 3 műszakban a bruttó alapbér 18%-a.
  • Ingyenes vállalati autóbuszjáratot biztosítunk a munkába járáshoz több, mint 60 településről.
  • Évest bónuszt is kapsz majd, amit mindig február közepén utalunk és az összege elérheti az éves bruttó béred 15%-át.
  • Plusz egy nap szabadságot kapsz, már a belépésed napjától.
  • Havi nettó 2500 Forintot kapsz a belépőkártyádra, amelyet az épületben kihelyezett automatáknál használhatsz fel.
  • Cégünknél ingyenes masszázst tudsz igénybe venni munkaidőben.
  • Emellett rendezett, átlátható és tiszta munkakörnyezetben dolgozhatsz.
  • Új munkatárs ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk. Ennek összege minimum nettó 200.000 Forint, amennyiben sikeres az ajánlásod.
  • Nyitottak vagyunk az újításokra, így jutalmazzuk a dolgozói ötleteket is.
  • A szülőket nyári napközis táborok szervezésével és iskolakezdési támogatással is támogatjuk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Masszázs

Céginformáció

Turbófeltöltő és dupla kuplung, izzítógyertya és hűtőszivattyú, öszkerékmeghajtás és kipufogógáz visszavezetés, indítómotor és generátor – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 68 helyszínen, 30.000 alkalmazottal, 10,5 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: BorgWarner Oroszlány Kft.