Hirdető: Down Alapítvány
Munkakör megnevezése: Gazdasági adminisztrátor
Szakterület megnevezése: Non-profit
Munkavégzés helye: Budapest XI. ker.

Cégleírás:
A Down Alapítvány Budapest XI. kerületi intézményébe azonnali kezdéssel keres teljes munkaidős Gazdasági adminisztrátort minimum néhány hónapos adminisztratív tapasztalattal.

Főbb feladatok:
Gazdasági tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, Excel táblázatok, dokumentumok, szerződések kezelése, nyilvántartások vezetése, egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok.

Elvárások:
- középfokú gazdasági jellegű végzettség (pénzügyi-számviteli)
- minimum néhány hónapos adminisztratív területen szerzett tapasztalat szükséges
- gépírás tudás
- MSOffice ismeret (Word és Excel haladó szint)
- pontos és gyors munkavégzés
- kötelesség és felelősség tudat
- szociális érzékenység

Egyéb:
Pályakezdő, motivált jelölt részére munkatapasztalat szerzési lehetőség.

Munkaviszony időtartama: határozott idejű szerződés / hosszabbítás várható
Napi munkaidő: teljes munkaidőben

Fényképes önéletrajzzal, GAZDASÁGI ADMINISZTRÁTOR tárgy megnevezéssel az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Újbuda Prizma
0613727699