Feladatok

  • Belföldi, saját járműflottás árufuvarozás teljes körű, optimális szervezése és lebonyolítása ("B", "C" és "E" kategóriás teherautók)
  • Fuvarozási folyamatok nyomon követése, felmerülő problémák kezelése
  • Ügyviteli és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Gépkocsi-vezetőkkel való kapcsolattartás, szabadságtervezés
  • Jelentések és riportok készítése
  • Együttműködés a raktári és egyéb szakmai társterületekkel

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Közúti fuvarozásra vonatkozó szabályok ismerete
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó képesség
  • Meggyőző kommunikáció a gépkocsi-vezetőkkel és a partnerekkel
  • Önállóság, rugalmasság és komplexitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Szakirányú (logisztikai) végzettség
  • Budapesti helyismeret
  • nemzetközi flotta irányításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil, magyar tulajdonú vállalatnál
  • Mobiltelefon és laptop
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség

A „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük, csatolja magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát.
Cégnév: FLEETPLAN KFT.