Fuvarszervező

Feladatok

  • Közúti fuvarok szervezése és lebonyolítása;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • A kapacitások optimális kihasználása, az üres futások és várakozási idők minimalizálása;
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása;
  • Belső szabályzatok, utasítások maradéktalan betartása.

Elvárások

  • Két műszakos munkarend vállalása (délelőtt, délutános műszak)
  • Minimum középfokú végzettség;
  • Szervezési és tervezési feladatokban szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Határozottság;
  • Jó problémamegoldó- és szervező készség;
  • Terhelhetőség;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, nagyvállalati környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fitneszterem a telephelyen belül
  • Dolgozói kedvezmények
  • Dolgozói parkoló
  • Jó csapat, befogadó légkör
  • Tapasztalt kollégák támogatása
  • dolgozói ajánló program
  • iskolakezdési támogatás
  • babacsomag

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • 2 műszakos munkarend (délelőtt, délutános műszak)

Munkavégzés helye

  • 1239 Budapest, Európa utca 6.

Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT