Feladatok

• Küldemények bepakolása, kiszállítása és felvétele
• Adminisztratív folyamatok (menetlevél és egyéb dokumentumok vezetése)
• Készpénz kezelése és pontos elszámolása minden nap
• Átlagosan napi 60-80 címre történő kiszállítás + felvétek Budapest XIII. és Agglomeráció (Dunakeszi, Fót, Veresegyház, Nagytarcsa és Nógrád megye egyes részei)

Elvárások

• VEZETŐI ENGEDÉLY (EÜ102)
• Pontos, precíz és gyors munkavégzés
• Kiváló kommunikációs készség
• Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
• Önálló munkavégzés
• Jó fizikum
• Budapest és az agglomeráció ismerete

Előnyt jelent

• Angol nyelv ismerete
• Legalább 1 év releváns tapasztalat

Amit kínálunk

Újonnan nyíló Bp. XVI.kerületi depónkba keresünk 6-8 fő rátermett kiszállító kollégát akikkel együtt tudjuk építeni vállalkozásunkat! Még kicsik vagyunk, de nagyra szeretnénk nőni és gyarapodni! Fiatal, megbízható járműflottával rendelkezünk, melyeket (bizonyos km-en belül) munkába járásra is használhatnak csapatunk tagjai.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajz csatolásával!
Cégnév: BSO Logistics Kft.