Feladatok

Összekészített élelmiszerek házhozszállítása.

Elvárások

- Ápolt, igényes megjelenés
- Megbízhatóság, pontosság
- Jó kommunikációs készség, kedvesség
- B kategóriás jogosítvány ( minimum 2 éves tapasztalattal )

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

- Kiemelt bérezés ( akár nettó 700.000 Forint )
- Saját, új autóflotta
- Budapesti munkavégzés ( 10. kerületi telephelyünkről való indulással )
- Jó csapat
- Inspiráló környezet
- Előrelépési lehetőség
És ami a legfontosabb, nálunk az idődet Te osztod be!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Egy dinamikusan fejlődő start-up céghez keresünk futár kollégákat.
Nálunk új autóflotta vár kiemelt bérezéssel és mellé egy biztos, hosszútávú munkahellyel.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, nincs más dolgod, mint küldeni nekünk egy fényképes önéletrajzot.

Cégnév: GoodToWork Hungary Kft.