Feladatok

  • Precíziós műanyagipari termékek gyártása
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • Alkatrészek egyszerű összeszerelése

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fix havi jövedelem + havi bónusz
  • Cafetéria juttatás: 20.000Ft (nettó, szépkártya)
  • Bejárás támogatás
  • Rövid távon előrelépési lehetőség több pozíció irányába
  • Tiszta rendezett munkakörnyezet, családias légkör
  • Biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Céginformáció

TRIMETRIK Kft.

Kihagyhatatlan munkalehetőség, melyre vártál!

Stabil és megbízható munkáltatót keresel?

Szívesen dolgoznál tiszta, rendezett munkakörnyezetben?

Szeretnél a teljesítményeddel arányos versenyképes jövedelmet?

Csapj le erre a kihagyhatatlan lehetőségre!

Bővülő csapatunkba

FRÖCCSÖNTŐ OPERÁTOR

munkatársakat keresünk.

Jelentkezéseket önéletrajzzal várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva

Cégnév: Trimetrik Műanyagipari Kft.