Feladatok:

  • Termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Termelés támogatása a széria fázis végéig
  • Gyártási dokumentumok készítése (FMEA, Control Plan)
  • Termelékenység növelése, akciótervek készítése és nyomon követése
  • Szerelési hibák analizálása, kiküszöbölése
  • Műveleti utasítások készítése, aktualizálása
  • Szükséges mérések kidolgozása, eredmények kiértékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Szabó-Váradi Anna