Folyamatmérnök

Piacvezető nemzetközi autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk
Folyamatmérnök kollégát

Feladatok:

  • Folyamatmérnöki csapat felállítása és irányítása, kapcsolódó munkafolyamatok és szabályok meghatározása és fejlesztése
  • A gyártási folyamatok zökkenőmentességének biztosítása, felmerülő problémák elhárítása
  • Az IATF16949 szabványnak való megfelelés biztosítása
  • A munkavédelmi szabályok és előírások betartásának biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, PPT, Word)
  • Minőségügyi tervezés folyamatának ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Hosszú távú lehetőség nemzetközi környezetben
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
Cégnév: Pannonjob Kft.