Folyamatmérnök

Leírás

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok

  • Gépátvételi tesztek (FAT/SAT) és minősítés elvégzése a gépbeszállítókkal együtt
  • Kapcsolódó műszaki dokumentációt (URS, funkcionális specifikációk, FMEA) elkészítése, felülvizsgálata
  • Termelési csapat támogatása a munkautasítások kidolgozásában és létrehozásában
  • Termelési csapat képzése a konkrét fejlesztésekhez
  • Termelési jelentések készítése, kiértékelése
  • A műszaki vagy folyamatokkal kapcsolatos problémák megoldásában aktív támogatás és részvétel
  • Magas színvonalú dokumentáció készítése a műszaki problémákból eredő intézkedésekről és fejlesztésekről
  • Műszaki dokumentáció készítése (URS, kockázatértékelések stb.) különböző kezdeményezésekhez

Elvárások

  • BSc/MSc diploma mérnöki területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 3-5 éves tapasztalat ipari vállalati környezetben
  • Releváns tapasztalat berendezések tesztelése és minősítése terén
  • Tapasztalat magasan automatizált gyártási berendezésekkel kapcsolatos folyamatokon való munkavégzésben
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint,Visio, Project) haladó szintű ismeretek
  • SAP/ AutoCad/ SolidEdge ismerete
  • Strukturált munkastílus
  • A műszaki tevékenységek tervezésének és rangsorolásának képessége

Amit kínálunk

  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Kihívásokkal teli hétköznapok
  • Kiemelkedő bejárás támogatás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye

Vas megye

Cégnév: Trenkwalder Kft