Megváltozott munkaképességű

Szolnoki nagykereskedésbe főállású főkönyvi könyvelő pozícióba keresünk munkatársat!

Feladatok: Teljeskörű, a cégünket érintő könyvelői feladatok ellátása, bevallások elkészítése, és beadása, havi bérszámfejtési feladatok elvégzése, jó kapcsolat kialakítása a munkatársakkal.

Előnyök: Tapasztalat a meghirdetett pozícióban, szolnoki vagy Szolnok környéki munkavállaló jelentkezését várjuk!

Elvárás a végzettséggel kapcsolatosan: Mérlegképes könyvelői oklevél, és regisztráció igazolása vállalkozási szakon.

Amit kínálunk: versenyképes munkabér, szakmai fejlődés biztosítása, kiegyensúlyozott munkakörnyezet, munkaidő munkaidő-keretben történő rugalmas kezelése, vidéki munkavállaló esetén bejárási költség térítése.

Jelentkezni lehet önéletrajz beadásával az importfruit.iroda@gmail.com címen!

Kapcsolattartó: Katona Sándorné
Jelentkezés online: importfruit.iroda@gmail.com