Feladatok

  • Önálló könyvelési feladatok operatív elvégzése – beérkező számlák, bank bizonylatok rögzítése vállalatirányítási rendszerben, főkönyvi feladások
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás könyvelése és ellenőrzése
  • Adóbevallások készítése
  • Statisztikai jelentések készítése
  • Havi főkönyvi zárás
  • Éves beszámoló készítése, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Megbízhatóan kezeli a Microsoft Office-t, legyen szó Excel tábla vagy Word dokumentum készítéséről
  • Megbízható, precíz, pontos és lelkiismeretes a munkája iránt

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, egész éves bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes havi alapbér
  • Cafetéria (SZÉP-kártya)
  • Munkába járás támogatása (munkavégzés helye: Sopronhorpács)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A magyar, családi tulajdonú vállalat 1993-tól Nyugat-Magyarország egyik legjelentősebb mezőgazdasági üzemévé fejlődött. A GSD csoportszinten közel 10.000 hektár területen termel gabonaféléket, cukorrépát, repcét, mákot és más szántóföldi növényeket. A termények betárolását 60.000 tonnás, saját tároló kapacitás teszi lehetővé csoport szinten. Az áruk egy része hazai partnereknél, másik része külföldi piacokon talál gazdára, főként Olaszországba, Ausztriába és Szlovéniába értékesítünk.

A "Jelentkezem" gombra kattintással várjuk a önéletrajzokat.

Cégnév: G S D AGRÁRPRODUKT Kft.