Partnercégünk franchise hálózatban jelenleg 40 egységet üzemeltet és több, mint 450 dolgozónak biztosít munkahelyet. Hisz abban, hogy minden cég olyan, mint az emberek, akik ott dolgoznak,ezért számukra nem csak vendégeik, hanem dolgozóik elégedettsége is kiemelkedően fontos. Csatlakozzon csapatukhoz és építse szakmai útját tudatosan!

Feladatok:

  • hajvágás, szárítás
  • igényeknek megfelelően frizurák elkészítése

Elvárások:

  • rugalmasság, udvariasság
  • fodrász szakmunkás végzettség
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • törvényes, bejelentett munkahely (6 órás munkaviszony, hétvégi munkavégzéssel)
  • fix fizetés + jutalék
  • igényes munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kb. nettó 200 000 -250 000,- Ft/hó fizetés

Előnyt jelent:

  • 3 éves szakmai tapasztalat

Kérjük, hogy töltse ki a lenti űrlapot, kollégáink keresni fogják! További információ a 06 70 452 9058 telefonszámon vagy [email protected] e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével: Fodrász
Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.