FMEA Koordinátor

A Motherson Group a világ 21. legnagyobb és leggyorsabban növekvő globális autóipari cégcsoportja, amely több további iparágat, például járműipart, repülőgépipart, orvostudományt, informatikát és logisztikát szolgál ki, és több mint 135 000 alkalmazottal rendelkezik Világszerte 41 országban vagyunk jelen. Az elnök európai irodája (COE) vállalati funkciókkal és szolgáltatásokkal támogatja és koordinálja működési egységeinket, K + F központjainkat és képviseleteinket Európa szerte. Gyors növekedésünk miatt folyamatosan keresünk tehetséges új kollégákat, hogy részeseivé váljanak csapatunknak.

FELADATOK:

  • Részvétel a konstrukciós-FMEA folyamat létrehozásában
  • FMEA megbeszélések koordinálása, követése a VDA szabvány szerint
  • FMEA dokumentációban hozott intézkedések határidejének követése
  • FMEA folyamatok optimalizálása
  • Változás menedzsment folyamatok felkövetése a futó projektekre
  • Egyeztetés a telephelyekkel FMEA témában
  • Mérnökség támogatása a projekt tevékenységeiben
  • Gyártási projektek minőségügyi/műszaki/dokumentációs előkészítése, végrehajtása, együttműködésben az érintett szervezeti egységekkel
  • Költségtudatos, felelős és eredménykoncentrált intézkedés, az előre meghatározott vállalati szervezet és a mindenkor hatályos jogszabályok keretében
  • Támogatás a vevői termékek termelés-orientált tervezésében
  • Segítségnyújtás a fejlesztés és az új technológiák bevezetésében

ELVÁRÁSOK:

  • Mérnöki (gépész- vagy folyamatmérnök), Technikusi (műanyagtechnológus) végzettség
  • Aktív angol nyelvismeret szóban és írásban,
  • Folyamatmérnök, dokumentációsmérnök tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • FMEA dokumentációs ismeret
  • Projektmenedzsment ismeretek

ELŐNY:

  • APIS IQ-RM ismerete
  • Német nyelvismeret ( írásban )

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Kecskemét

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
Cégnév: SMP Holesz Zrt