Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok:

  • Gázerőművek fényezése, erőmű festése
  • Különböző méretű csövek, gázerőművek design fényezése

Elvárások:

  • Autófényező, ipari festő vagy szobafestő végzettség
  • Legalább 1-2 éves mázolási, fényezői tapasztalat

Munkaidő

  • 2-3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Ingyenes céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Egyéb juttatások, műszakpótlékok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
  • ​Ajánlási bónusz

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott email címen!

Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.