Feladatok

Csapatunk bővítéséhez keressük új kollégáinkat, akik elhivatottak a szakmájuk iránt, hatékonyan tudnak dolgozni egyedül és csapatban is! Főbb feladatok: vendégek kiszolgálása, telefonon beérkező rendelések kezelése, vendégtér és a pult tisztán tartása, egyéb háttérmunkák.

Elvárások

- szakmai tapasztalat nem csak pultozás, de felszolgálás területén is
- vendégorientált szemléletmód
- önmagára és munkájára igényes
- rugalmas, nyitott, barátságos személyiség

Előnyt jelent

- német, vagy angol nyelvtudás (de nem feltétele a munkának)

Amit kínálunk

- családias hangulatú munkahely
- hosszútávú munkalehetőség
- bejelentett munkaviszony
- bérezés megegyezés szerint
- személyzeti étkezés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Éttermünk családi vállalkozásként 18 éve működik Ráckevén, a Kastély-tó partján, zöldkörnyezetben.
Ételkínálatunk között megtalálhatók a hagyományos magyar- és a reformkonyha ételei. Emellett pizzát készítünk saját recept alapján. Tavasztól ősz végéig hangulatos terasszal várjuk vendégeinket.

Jelentkezés gombra kattintás után kérem, csatolja fényképes önéletrajzát
Cégnév: Cserna Testvérek Kft