Feladatok

Ha szereted a pörgést, a változatosságot és a jó hangulatot, ha könnyen megtalálod a közös hangot az emberekkel, legyenek bármennyire is különbözőek, ha nyitott vagy, vendégcentrikus és igényes a munkádra, akkor csatlakozz hozzánk a gödi Hotel Golden Palace csapatába.
Szerintünk attól igazán jó egy felszolgáló, hogy együtt pezseg a hellyel és a csapat többi tagjával, a vendégkör minden rezgésére odafigyel, lételeme a mosoly és a kommunikáció. Fontos, hogy bízzon magában, és a vezetője számíthasson rá. Külföldi vendégeink kényelme érdekében elengedhetetlen a kommunikációképes angol nyelvtudás.
Legfőbb feladatod, hogy felszolgálásoddal, kedves személyiségeddel pozitív élményt nyújts a vendégeinknek. Az ételek, italok ajánlását, kiszolgálását magabiztosan, a fogyasztások terhelését, fizettetését pontosan végezd.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, vagy több éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzés képessége, de csapatban is tudjon dolgozni
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Szeresse fejleszteni magát, és legyen nyitott a kihívásokra
  • Elkötelezettség a minőségi munkára
  • Kedves, mosolygós, vendégcentrikus személyiség

Előnyt jelent

  • Egyéb nyelvek ismerete,
  • Szakirányú végzettség.
  • Hostware program ismerete.

Amit kínálunk

  • tapasztalatoddal, munkád minőségével arányos versenyképes fizetés (alapbér+szervízdíj+pótlékok)
  • utazási támogatás
  • professzionális, segítőkész csapat, barátságos munkatársak
  • stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai tréningek
  • személyzeti étkezés lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

A Hotel Golden Palace Göd új, 4 csillagosr szállodája, prémium szolgáltatásokkal. Elhivatott csapatunkkal és minőségi szolgáltatásainkkal célunk, hogy minden, nálunk megszálló vendég egyedi élményekkel gazdagodva, elégedetten térjen haza otthonába.
Légy részese egy új kihívásnak és csatlakozz hozzánk felszolgáló, pultos pozícióba!

Önéletrajz küldésével vagy a jelentkezem gombra kattintással.

Cégnév: Hotel Golden Palace Szálloda Üzemeltető kft