Holt-Körös festői környezetében épülő exkluzív Újváros Bisztró részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Felszolgáló / pincér

Elvárások:

Vendégcentrikus szemlélet, Nyitottság a borok és spiritek világára

Előnyt jelent:

Társalgási szintű angol nyelvtudás

Feladatok:

Az étteremvezető irányításával a napi felszolgálási teendők ellátása, Vendégek udvarias, a bisztró színvonalának megfelelő kiszolgálása, Rendelések gyors, pontos felvétele, , Megbízóról:, Szarvason, a Holt-Körös festői környezetében épült exkluzív Újváros Bisztró keresi leendő felszolgáló munkatársát., Célunk egy olyan elegáns vendéglátóhely megalkotása volt, ahol vendégeink jól érzik magukat, akár egy kávé melletti beszélgetésre ugranak be vagy akár vacsora mellé szeretnének elfogyasztani egy különleges koktél, vagy bortételt., Csapatunkba olyan szakképzett és motivált felszolgáló jelentkezését várjuk, akivel közösen képviselhetjük az Újváros Bisztró életérzést.

Amit kínálunk:

Kiemelt bérezés, fizetett szabadság, Szakmai továbbképzés, Kiszámítható munkarend, Stabil, megbízható céges háttér, Együttműködő, szakmailag képzett, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Szarvas

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY