Feladatok

Felszolgáló

Elvárások

  • középfokú angol nyelvtudás
  • legyen  szakmai tapasztalatod
  • dolgozz szívből
  • a szakma, valós elhivatott szeretete (hogy befogadd az új információkat és tréningezni akard magad, hisz mindig vannak újdonságok)
  • szándék a jó csapat kialakítására (hogy könnyű legyen az akadályokat megugrani a kollégáiddal)
  • megbízhatóság (hogy valóban építhessünk rád)

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • rugalmas időbeosztás
  • versenyképes fizetés
  • plusz, forgalom alapú bónuszrendszer
  • napi 2 személyzeti étkezés
  • szakmai tréningek
  • az új egységeknek köszönhető előrelépési lehetőség, managementképzés
  • segítőkész kollégák, munkáltató

Amennyiben szeretnél egy szép szakmai múlttal és stabil jövővel rendelkező vendéglátó cégcsoport munkatársa lenni, akkor várjuk szeretettel az önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombon keresztül és reméljük, hogy mihamarabb találkozunk személyesen is.
Cégnév: Magyar Halászbástya Kft.