Feladatok

A Várkert Bazárnál található, modern, trendy, rooftop terasszal rendelkező Monkey Bistro csapatába keressük új kollégánkat Felszolgáló munkakörbe.

Elvárások

  • Felszolgáló tapasztalat
  • Mosolygós és vidám személyiség
  • Vendégcentrikusság

Amit kínálunk

  • Nettó 27.000 Ft-tól / nap
  • Napi étkezés biztosítása
  • Kedvezményes céges angol oktatás, AYCM lehetőség és még sok más céges akció :)
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Lendületes, jókedvű, támogató csapat
  • Folyamatos fejlődési és képzési lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Monkey Bistro tagja a Budapest több pontján működő VakVarjú Éttermeknek, illetve a Budapest Party Service-nek, mely Magyarország egyik legnagyobb forgalmú rendezvény-gasztronómiával foglalkozó cége, immár 20 éve. Cégcsoportunkhoz tartozik további három önkiszolgáló étterem: Bodza Bistro, Mákvirág Étterem (TV2), Adásszünet (MTVA), illetve a Dobay Cukrászda.
Így nem is kérdés, hogy egy stabil lábakon álló cégcsoportról beszélünk! :)

Amennyiben felkeltette a hirdetés az érdeklődésed, ne habozz, kattints a "Jelentkezem" gombra. :)

Cégnév: Bazaar Catering Kft.