Feladatok

  • éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés
  • eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése
  • vendégek fogadása, kiszolgálása
  • számla kiállítása
  • italhűtők feltöltése, gépek üzembe helyezése

Elvárások

  • középfokú szakképesítés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, önállóság
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent

  • szállodai gyakorlat
  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • biztos, versenyképes jövedelem
  • kulturált, családias munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szállodánk a Zsámbéki-medencében helyezkedik el gyönyörű környezetben. A főváros közelsége és a kiváló infrastruktúra miatt igen kedvelt mind az egyéni mind az üzleti vendégek körében. Wellness-részleggel, saját étteremmel és számos sportolási lehetőséggel rendelkezik a szálloda. Családias hangulat, kellemes munkakörnyezet jellemzi cégünket.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Szépia Bio & Art Hotel